Media

Rakovina nezasahuje jenom nemocné, ale zásadně mění život celých rodin, projevuje se ve fungování pracovních či dalších sociálních komunit, a je tedy záležitostí celé společnosti.

Smyslem společenského večera, který už po šestadvacáté pořádal Nadační fond onkologie pro 21. století, bylo připomenout závažnost tohoto onemocnění a společně hledat způsoby, jak mu čelit. Jeho součástí byla i unikátní módní přehlídka, na které předvedli modely ženy i muži, které spojovalo jediné – diagnóza rakoviny prsu či prostaty.

Společenské galavečery nadace Onkologie pro 21. století jsou pro mě výrazem ohromného posunu možností současné moderní medicíny, vědomím, že karcinom prsu a prostaty pacientům automaticky nemusí přinést ztrátu ženské elegance či odvážné mužnosti,“ míní Jitka Abrahámová, emeritní primářka a emeritní přednostka Onkologické kliniky 1. LF UK a TN, vedoucí Komplexního onkologického centra (NNB+VFN+TN), která v současné době působí jako hlavní klinická onkoložka v Proton Therapy Center.

Prsa dospívajících dívek: Čemu věnovat pozornost?

Během puberty dochází k fyzickému vývoji dítěte v dospělého. Jednou z výrazných změn je u dívek růst prsou. Jak se prsa vyvíjejí, přináší pro dívku nové oblast, kterým se věnovat. Jak o prsa pečovat?

Přečtěte si článek na: https://1url.cz/XK57O

Pomůžeme vám,
jsme tu pro vás

Volejte bezplatně a diskrétně na telefonní linku

+420 222 999 000

a nebo nám napište krátkou zprávu, ozveme se vám zpět.